Albin Amelin färglitografi
2012-07-25
141702
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AMELIN, Albin (1902-1975): Arbeterska, signerad, färglitografi, 45/310, 54x45 cm