Christian Berg färglitografi

Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi
Christian Berg färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERG, Christian (1893-1976): Prismakomposition för observatorium paris 1928, färglitografi, signerad och daterad Christian Berg 1974, 23/125, 37x26 cm

Zustandsbeschreibung

141705

2012-07-25