Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERG, Christian (1893-1976): Prismakomposition för observatorium paris 1928, färglitografi, signerad och daterad Christian Berg 1974, 23/125, 37x26 cm
Zustandsbeschreibung
141705
2012-07-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner