Bägare CP Modin Sundsvall

Bägare CP Modin Sundsvall
Bägare CP Modin Sundsvall
Bägare CP Modin Sundsvall
Bägare CP Modin Sundsvall

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÄGRE, silver, stämplad CP Modin Sundsvall, otydlig årsstämpel, invändigt förgylld, svisselerad blad- och rocailledekor, höjd 17,5 cm

Med monogram

141716

2012-07-25