Figurin Meissen

Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, Meissen, 1900-tal, föreställande fågel, höjd 15,5 cm

Nagg

141749

2012-07-26