Georg Arsenius akvarell

Georg Arsenius akvarell
Georg Arsenius akvarell
Georg Arsenius akvarell
Georg Arsenius akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARSENIUS, Georg (1855-1908): Stadsbild med häst, signerad och daterad G A-s., akvarell, 24x34 cm

141780

2012-07-26