Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARSENIUS, Georg (1855-1908): Stadsbild med häst, signerad och daterad G A-s., akvarell, 24x34 cm
141780
2012-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här