Bernhard Neuman olja

Bernhard Neuman olja
Bernhard Neuman olja
Bernhard Neuman olja
Bernhard Neuman olja

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

NEUMAN, Bernhard (1895-1974): Strandmotiv från Hven, signerad och daterad B. Neuman 46?, olja på pannå, 52,5x36,5 cm

141786

2012-07-26