Arthur Heickell oljemålning

Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Stilleben, signerad A Heikell, olja på duk, 46x66 cm

141796

2012-07-26