Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Skånegård, signerad Lundegård, olja på duk, 49x65 cm
141797
2012-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här