Justus Lundegård oljemålning

Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning
Justus Lundegård oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LUNDEGÅRD, Justus (1860-1924): Skånegård, signerad Lundegård, olja på duk, 49x65 cm

141797

2012-07-26