Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ASK, med lock, lackarbete, Kina, 1800-tal, 5x5 cm
Proveniens: Dr Emil Hultmarks samling
Smärre torkspricka
141801
2012-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här