Ask lackarbete Kina

Ask lackarbete Kina
Ask lackarbete Kina
Ask lackarbete Kina
Ask lackarbete Kina
Ask lackarbete Kina
Ask lackarbete Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ASK, med lock, lackarbete, Kina, 1800-tal, 5x5 cm
Proveniens: Dr Emil Hultmarks samling

Smärre torkspricka

141801

2012-07-26