Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅGREN, Marianne (född 1943): Landskapsbild med huslängor, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 38x28 cm
141856
2012-07-27
Gör en kostnadsfri värdering här