Marianne Ågren oljemålning

Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning
Marianne Ågren oljemålning

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅGREN, Marianne (född 1943): Landskapsbild med huslängor, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 38x28 cm

141856

2012-07-27