Hiroshi Sugimoto Black Sea - Ozologue

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SUGIMOTO, Hiroshi (född 1948): Japan Black Sea - Ozologue, märkt 366 i monteringen, offsetlitografi, 24x31cm

PROVENIENS: Asplund, Stockholm

141869

2012-08-01