Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

6 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Lasse" (föreställande filmaren Lars Lennart Forsberg), signerad M Pyk, daterad a tergo september 2003, olja på duk, 97x62 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012)

141881

2012-07-30