Madeleine Pyk oljemålning
Klubbat för:
6 400 SEK
6 000 SEK
PYK, Madeleine (född 1934): "Lasse" (föreställande filmaren Lars Lennart Forsberg), signerad M Pyk, daterad a tergo september 2003, olja på duk, 97x62 cm
PROVENIENS: Filmaren Lars Lennart Forsberg, Löderup (1933-2012)
141881
2012-07-30