Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRAQUE, Georges (Frankrike 1882-1963): Utan titel, färglitografi, numrerad 39/200, signerad i plåten, 61x42 cm

141886

2012-07-30