Tallrikar Meissen
2012-07-31
141916
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 6 st, Meissen, polykrom dekor med olika fågelarter och insekter, diameter 24 cm
Förgyllning med smärre slitage