Dosor flakong 1800-tal

Dosor flakong 1800-tal
Dosor flakong 1800-tal
Dosor flakong 1800-tal
Dosor flakong 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR, 3 st, PARFYMFLAKONG, 1800-tal, emalj, metall, keramik

Smärre skador, lagning

141919

2012-07-31