Tete a tete

Tete a tete
Tete a tete
Tete a tete
Tete a tete

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

TETE- A-TETE, 5 delar, porslin, bestående av 2 koppar med fat, bricka, sockerksål, gräddkanna, empirestil, brickans längd 40 cm

Lagningar, skador

141936

2012-07-31