Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
TETE- A-TETE, 5 delar, porslin, bestående av 2 koppar med fat, bricka, sockerksål, gräddkanna, empirestil, brickans längd 40 cm
Lagningar, skador
141936
2012-07-31
Gör en kostnadsfri värdering här