Egbert van Heemskerk oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VAN HEEMSKERK, Egbert (Holland, 1634/35-1704): Kroginteriör med rökande män, monogramsignerad, olja på pannå, 50x64 cm
Expertis: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

141940

2012-07-31