Carl Gustaf Nordin

Carl Gustaf Nordin
Carl Gustaf Nordin
Carl Gustaf Nordin
Carl Gustaf Nordin

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDIN, Carl Gustaf (1900-tal) (2): Landskap samt komposition, signerade Nordin och CGN, olja på pannå, 26,5x41 och 35x27 cm

Landskap med krackeleringar, komposition med dukveck

141965

2012-07-31