Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): "Chioggoia 68", signerad K Hj. Bergqvist, akvarell, 49x32 cm
141980
2012-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här