Karl Hjalmar BErgqvist

Karl Hjalmar BErgqvist
Karl Hjalmar BErgqvist
Karl Hjalmar BErgqvist
Karl Hjalmar BErgqvist

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): "Chioggoia 68", signerad K Hj. Bergqvist, akvarell, 49x32 cm

141980

2012-08-01