Marcel Mouly färglitografi

Marcel Mouly färglitografi
Marcel Mouly färglitografi
Marcel Mouly färglitografi
Marcel Mouly färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOULY, Marcel (Frankrike, född 1918): Nature morte, färglitografi, signerad M Mouly, 30x39 cm

141986

2012-08-01