Lennart Rodhe oljemålning
2012-08-01
142028
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, monogramsignerad och daterad 24 okt 1960, olja på duk, 24,5x33 cm