Oscar Bergman akvarell

Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Björkar, signerad och daterad Oskar Bergman 7/10 1961, akvarell, 34x29 cm

142033

2012-08-01