Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Nordafrikanska soldater, olja på duk, 21x26,5 cm

Krackelerad

142034

2012-08-02