Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, vitmålat urtavlan märkt Olof Smedberg 1781, höjd 213 cm, lod, nyckel och pendel medföljer

slitage

142041

2012-08-02