Björn von Rosen akvarell

Björn von Rosen akvarell
Björn von Rosen akvarell
Björn von Rosen akvarell
Björn von Rosen akvarell

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VON ROSEN Björn(1905-1989): Motiv från sjön Båven, akvarell, signerad med solkors samt årtalet 1920, 29x47 cm
Proveniens: enligt familjen

142074

2012-08-02