Ricardo Anckermann Riera oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANCKERMANN Ricardo(1842-1907 Mallorca), Väderkvarn på Mallorca, olja på pannå, daterad a tergo 1877, 5,5x8,5 cm

142075

2012-08-02