Figurin lergods Kina

Figurin lergods Kina
Figurin lergods Kina
Figurin lergods Kina
Figurin lergods Kina
Figurin lergods Kina
Figurin lergods Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, lergods, Kina, enligt uppgift Ming/1300-tal, grönglaserad, höjd 40 cm

skador

142081

2012-08-02