Ämbetsmannavärja

Ämbetsmannavärja
Ämbetsmannavärja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÄMBETSMANNAVÄRJA, 1800-tal, korsformat fäste i förgylld mässing med kavelplattor av pärlemor, balja i svart läder, längd 89 cm

Skador

142120

2012-08-03