Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Stilleben, signerad och daterad Boëthius 29, olja på duk, 54x48 cm

142133

2012-08-03