Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, med 5 lådor, Sverige 50-60-tal, etikettmärkt SMF, Svenska Möbelfabrikerna, teak, höjd 121, 80x45 cm, nyckel finns
Slitage, repor, skador
142144
2012-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här