Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, med 5 lådor, Sverige 50-60-tal, etikettmärkt SMF, Svenska Möbelfabrikerna, teak, höjd 121, 80x45 cm, nyckel finns

Slitage, repor, skador

142144

2012-08-03