Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med krukor och vaser, signerad och daterad v. Schantz 92, 86/150, färglitografi, 20,5x26 cm
Glas saknas
142148
2012-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här