Birger Eson Birger oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGER E:SON, Birger (1904-1994): Kommendanthuset Vaxholm, signerad Birger, olja på pannå, 33x41 cm

142150

2012-08-03