Halvar Frisendahl skulptur

Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur
Halvar Frisendahl skulptur

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRISENDAHL, Halvar (1889-1953): Sittande flicka, signerad och daterad H Friesendah 1917, patinerad metall, höjd 10 cm

142158

2012-08-03