Tore Hultcrantz oljemålning
2012-08-03
142164
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HULTCRANTZ, Tore (född 1923-): Stadsmotiv, signerad och daterad Hultcrantz 52, olja på pannå, 46x55 cm,