Bertil Herlov Svensson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Bertil Herlov (född 1929): "Spegling", signerad och daterad B.S. 64, olja på pannå, 15,5x31 cm

142190

2012-08-06