Lage Lindell litografier

Lage Lindell litografier
Lage Lindell litografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDELL, Lage (1920-80): (2st) Komposition resp figurer och text, signerade L. Lindell, litografier, 23x25 cm vardera

142191

2012-08-03