Fotografier signerade bl a Kung Gustaf V
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTOGRAFIER (2 st), av Kung Gustaf V resp prins Gustaf Adolf, båda egenhändigt signerade och daterade Gustaf 1927 resp Gustaf Adolf 1944, i nysilverramar, 22x17 resp 21x15 cm
Proveniens: Har tillhört tidigare svenske statsministern och utrikesministern Rickard Sandler
142195
2012-08-03