Golvur med kinesiserande dekor
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GOLVUR, 1800-tal, med kinesiserande dekor, höjd 210 cm, två lod medföljer
Kuntoraportti
Pendel saknas, slitage
142197
Päivämäärä:
2012-08-06