Golvur med kinesiserande dekor

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GOLVUR, 1800-tal, med kinesiserande dekor, höjd 210 cm, två lod medföljer

Kuntoraportti

Pendel saknas, slitage

142197

Päivämäärä:

2012-08-06