Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANIMERADE CELLER, föreställande Speedy Gonzales resp Rosa Pantern, signerade och daterade Friz Freleng 1982 resp 1988, 77/100 resp 109/200, handkolorerade, 24x30 resp 38x32 cm
142205
2012-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här