Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) (3): Omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 1/200, 2/200 resp 3/200, färglitografier, 47x26 till 74x56 cm
142206
2012-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här