Oscar Reutersvärd färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002) (3): Omöjliga figurer, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 1/200, 2/200 resp 3/200, färglitografier, 47x26 till 74x56 cm

142206

2012-08-06