Jörgen Nash färglitografi

Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi
Jörgen Nash färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NASH, Jörgen (Danmark 1920-2004): "Frida", signerad och daterad 1974, 150/200, färglitografi, 56x40 cm

142224

2012-08-06