Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Kärleksakt, signerad och daterad Peter Dahl 1984, 50/150, färglitografi, 30x21 cm

142266

2012-08-07