Gunnar Zetterström oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv med stadshuset, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 31x38 cm

142267

2012-08-07