Ellis Wallin oljemålning

Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning
Ellis Wallin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Södermotiv med Katarina kyrka", signerad och daterad Ellis Wallin -52, olja på pannå, 22x33 cm

142273

2012-08-07