Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
ROSZOWSKA Teresa (1904-1992 Polen): Stilleben med blommor, signerad och daterad 1975, olja på duk, 92x73 cm
142339
2012-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här