Teresa Roszowska oljemålning

Teresa Roszowska oljemålning
Teresa Roszowska oljemålning
Teresa Roszowska oljemålning
Teresa Roszowska oljemålning
Teresa Roszowska oljemålning
Teresa Roszowska oljemålning

Såld för:

0 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROSZOWSKA Teresa (1904-1992 Polen): Stilleben med blommor, signerad och daterad 1975, olja på duk, 92x73 cm