Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Såld för:

13 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): "Corine Susanne", signerad Dec M. Pyk Nice, olja på duk, 63x52 cm