Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Uppåt", signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 130x97 cm

142409

2012-08-09