Wilhelm Wik oljemålning
2012-08-09
142410
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WIK, Wilhelm (1897-1987): Komposition, signerad på baksidan Wilhelm Wik, olja på duk, 160x130 cm
Smärre färgbortfall