Leksaksbarnvagn med blommönster

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

DOCKVAGN, 1900-talets början, vitmålad med blomdekor, längd 85 cm

Slitage, sufflett med omfattande skador

142419

2012-08-09